fbpx
Centralne obchody Wielkiego Tygodnia

Centralne obchody Wielkiego Tygodnia

Wydrukuj Email

Zapraszamy do udziału w Centralnych obchodach Wielkiego Tygodnia.

Wzorem ubiegłorocznych działań kaznodzieje i zespoły z warszawskich zborów (I Zboru, II Zboru, Wspólnoty Radość i Zboru Rosyjskojęzycznego) przygotowali cykl wydarzeń wielkotygodniowych, na który zapraszają stacjonarnie i online (szczegóły w poszczególnych wydarzeniach).

W tym roku przygotowano aż 6 osobnych wydarzeń (każdym z nich można się podzielić także na Facebooku). Pierwsze 3 wydarzenia przeprowadzone będą w konwencji rozmowy wokół założonego tematu i na podstawie tekstu z Ewangelii Marka, a 3 pozostałe to nabożeństwa z kazaniem z Bożego Słowa.

Uwaga! Centralne nabożeństwa internetowe NIE są konkurencją dla nabożeństw zborów, które prowadzą lub będą prowadzić transmisję online. To rozwiązanie dla tych wspólnot, które takich transmisji nie prowadzą oraz dla indywidualnych wierzących chcących podzielić się takimi wydarzeniami ze swoimi znajomymi.

Gorąco zachęcamy także do lajkowania i udostępniania poszczególnych wydarzeń na FB. Wielu z nas ma mnóstwo niewierzących znajomych i dla nich to może być pierwszy krok do zainteresowania się Jezusem i Jego Kościołem. Korzystajmy z tego, że social media są tak popularne i dawajmy ludziom szansę, by nawet tam natrafiali na treści prowadzące do Jezusa.