fbpx

RODO

Informujemy, że Kancelaria Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP z siedzibą w Warszawie przy ul. Szczytnowskiej 35-39, jest administratorem danych osobowych na stronie baptysci.pl. Dane te są przetwarzane w celach kontaktowych i rejestracyjnych.

Podawanie danych osobowych jest dobrowolne.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych oraz ich poprawiania, usuwania, prawo ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W celu realizacji tych praw należy skontaktować się z Kancelarią Kościoła pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego czyli do Inspektora Ochrony Danych Osobowych Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP.

Inspektorem Ochrony Danych jest r. pr. mec. Andrzej Polaszek, a kontakt możliwy jest za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.