fbpx

RODO

Informujemy, że Kancelaria Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP z siedzibą w Warszawie przy ul. Szczytnowskiej 35-39, jest administratorem danych osobowych na stronie baptysci.pl. Dane te są przetwarzane w celach kontaktowych i rejestracyjnych.

Podawanie danych osobowych jest dobrowolne i osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści przekazywanych danych oraz ich poprawiania, usuwania, prawo ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych.

Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści przetwarzanych danych oraz ich poprawiania, usuwania, prawo ograniczenia przetwarzania danych oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. W celu realizacji tych praw należy skontaktować się z Kancelarią Kościoła pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inspektorem Ochrony Danych jest Grażyna Sudzińska-Amroziewicz.