Konferencja Kobiet 2020 - Wierność w pokoleniach

Konferencja Kobiet 2020 - Wierność w pokoleniach

Wydrukuj Email

Serdecznie zapraszamy do zapisania w kalendarzach ważnej daty! To 9-11 października czyli data planowanej Konferencji Kobiet.

Ta konferencja będzie szczególna, bo w tym roku kończy się kadencja Rady Służby Kobiet w obecnym składzie i będziemy dokonywać wyboru nowej Rady na kolejne 4 lata. Przypominamy, że czekamy na propozycje kandydatek do Rady zgodnie z informacjami z listu wysłanego wiosną do zborów. W razie pytań czy wątpliwości proszę o wysłanie maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna w Polsce ulegnie pogorszeniu, podejmiemy decyzję o zawieszeniu organizacji konferencji, ale na chwilę obecną nic nie stoi na przeszkodzie, byśmy spotkały się w październiku.

Serdecznie zapraszamy do planowania przyjazdu. Już wkrótce pojawią się szczegóły dotyczące zakwaterowania i kosztów. Jedynym ograniczeniem jest liczba uczestniczek, które możemy zakwaterować z noclegiem, tj. nie więcej niż 100 osób.

W imieniu Rady Służby Kobiet
Magda Czerwińska