fbpx

Wybory do Rady Służby Kobiet

Wydrukuj Email

Warszawa, 27 maja 2024r.

Bo wielka jest łaska twoja aż do niebios i aż do obłoków sięga wierność twoja. Ps 57:11

Drogie Siostry,

W bieżącym roku kończy się kadencja Rady Służby Kobiet Kościoła Chrześcijan Baptystów w RP. Wybory do nowej Rady odbędą się podczas Ogólnopolskiej Wyborczej Konferencji Kobiet, która zaplanowana jest na 18-20 października 2024 r w Warszawie Radości. W imieniu Komisji Nominacyjnej zwracam się do was z prośbą o zgłaszanie kandydatur kobiet, które Waszym zdaniem powinny znaleźć się w nowej Radzie Służby Kobiet przez następne 4 lata. Osoby takie powinny:

  • odznaczać się wysokimi walorami duchowo-moralnymi,
  • posiadać wizję pracy wśród kobiet,
  • wykazać się co najmniej 5-letnim stażem w Zborze Kościoła Chrześcijan Baptystów,
  • być zaangażowane w służbę kobiet w swoim Zborze,
  • wyrazić zgodę na kandydowanie do Rady Służby Kobiet KChB.

Zgłoszenia, zatytułowane Wybory 2024, proszę nadsyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 15 sierpnia 2024 r. Maksymalna liczba kandydatek zgłoszonych przez lokalną grupę kobiet, działającą w zborze, wynosi pięć. W tej liczbie mogą się znajdować kandydatki spoza rodzimego zboru. Proszę o podanie maila lub telefonu kontaktowego do każdej kandydatki, w celu potwierdzenia przez Komisję Nominacyjną chęci uczestniczenia w wyborach do Rady.

Prawo głosu w wyborach, podczas konferencji, będzie miała jedna delegatka z Waszego zboru. Należy ją wskazać z wyprzedzeniem, podczas rejestracji na konferencję. W przypadku braku odpowiedzi w wyznaczonym terminie, nie będzie możliwości nominowania kandydatki, dlatego proszę o terminowe nadsyłanie swoich propozycji.

Módlmy się o nasze wskazania i wybory, o siostry, które mają być w nowej Radzie Służby Kobiet. To odpowiedzialna, ale jakże błogosławiona służba!

 

Z życzeniami Bożego błogosławieństwa,

Alina Woźniak - Przewodnicząca Komisji Nominacyjnej.


Więcej w tej kategorii: « Marcowe wydarzenia