fbpx
Jak zapisać się do kościelnego newslettera?

Jak zapisać się do kościelnego newslettera?

Wydrukuj Email

Krótka instrukcja jak zapisać się do newslettera?

W celu zapisania się do newslettera Kościoła wystarczy wejść na oficjalną stronę Kościoła (jesteś tutaj) i ze strony głównej (kliknij) zapisać się podając działający adres e-mail oraz imię.

Po wpisaniu adresu e-mail oraz imienia należy nacisnąć przycisk Subskrybuj. W przeglądarce zostanie wyświetlony komunikat, żeby sprawdzić swoją skrzynkę e-mail.

W ciągu kilku minut od zapisu - jeśli podany został poprawny adres e-mail powinna pojawić się wiadomość z adresu newsletter(na)baptysci.pl o temacie "Kościół Chrześcijan Baptystów w RP: Proszę potwierdzić subskrypcję".

Należy otworzyć tę wiadomość i kliknąć przycisk "Kliknij tutaj, aby potwierdzić subskrypcję do naszej listy". Po kliknięciu otworzy się kolejna strona potwierdzająca.

Może to wydawać się męczące, ale stanowi to dobre zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem spamującym. Wystarczy kliknąć w okienko "Nie jestem robotem".

Pojawi się zielony "ptaszek", a wtedy należy kliknąć przycisk "Zapisz się do listy".

Po kliknięciu przycisku wyświetlona jest informacja o potwierdzeniu subskrypcji. Bez tego można byłoby dopisać dowolny adres do newslettera, do którego odbiorca wcale nie chciałby być dopisanym.

Ostatnim etapem jest otrzymanie wiadomości powitalnej, w której prezb. Marek Głodek wita w gronie subskrybentów i zaprasza do lektury kolejnych wiadomości, które wkrótce pojawią się w skrzynce poczty elektronicznej.

W razie problemów technicznych prosimy o kontakt e-mailowy na adres: redakcja(na)baptysci.pl

Życzymy ciekawej lektury kościelnych newsletterów
Redakcja

PS. W adresach mailowych należy zastąpić (na) znakiem małpy @