Uwaga To tymczasowa wersja strony Baptysci.PL. Wkrótce premiera serwisu w pełnej odsłonie. Przepraszamy za niedogodności.

Braterskie pozdrowienia z okazji Świąt

...zaraz dał się im poznać niż prowadzić wykład poczynając od Mojżesza poprzez wszystkich proroków i Pisma czyli przez cały Stary Testament tłumacząc im fragmenty odnoszące się do niego.  W tym zawarta jest jednak wielka lekcja dla nas, czyż sami czasami nie czujemy się zawiedzeni w swoich oczekiwaniach. Tak jak kiedyś tak i dzisiaj Jezus chce dołączyć  do ciebie usłyszeć twoje troski, czy zechcesz otworzyć na nowo swoje serce na Jego Słowo i pozwolić  prawdziwemu Pocieszycielowi prowadzić cie i rozpalać twoje serce na nowo?

Niech ta radość wynikająca z jego obecności i z pewności naszego  zbawienia oraz wiecznego życia, będzie przekazywana  wszystkim tym, którzy tej nadziei nie mają. Niech  zmartwychwstały Jezus na nowo ożywi nasze serca, nasze zbory i niech  sprawi, że będziemy  służyć Mu  wiernie i  gorliwie, aż przyjdzie po  swój  Kościół.

Przyjmijcie Drodzy serdeczne braterskie pozdrowienia i  życzenia radości płynącej z prawdy o zmartwychwstaniu i  zwycięstwie naszego  Pana nad śmiercią. Prawdy, która nadaje naszemu życiu wieczny  wymiar. Niech  zmartwychwstały Pan wszystkich  was obficie błogosławi i  prowadzi. życzy Przewodniczący Rady Kościoła Gustaw Cieślar


W imieniu  Rady  Kościoła

Prezbiter Gustaw Cieślar
Przewodniczący  Rady  Kościoła

 

 

 

 

 


grafika "Jezusa żyje" autorstwa Janka Domańskiego (c) www.dlaJezusa.art.pl