Witamy na stronie | Przyjdź Królestwo Twoje w nas i przez nas

Kwietniowa konferencja kobiet

Kwietniowa konferencja kobiet

Wydrukuj Email

Serdecznie zapraszamy na wyjątkową konferencję dla kobiet, która odbędzie się w Warszawie-Radości w dniach 21-22 kwietnia 2018 r.

Konferencja jest dedykowana specjalnie dla tych z Was, które przeżywacie trudne chwile w życiu, znajdujecie się na rozdrożach, nie potraficie poradzić sobie z codziennością. Może jesteś zmęczona i utrudzona codziennym zmaganiem się w toksycznych relacjach lub zmagasz się z innymi trudnościami. A może przygniata Cię echo stale wypowiadanych słów: „…jesteś bezwartościowa, nieporadna, jesteś ciężarem, nic nie znaczysz"... Jest Ktoś, kto wie o Tobie wszystko, zna ciebie i zna każdy twój ból. Pamiętaj - Może być inaczej!

Nie doświadczysz tego, nie próbując nic zmieniać! Nie można oczekiwać NOWEGO, żyjąc i funkcjonując ciągle w ten sam sposób.

Przyjedź na tę konferencję! Znajdziesz tu zrozumienie i wsparcie.

W programie:
- warsztaty i seminaria prowadzone przez specjalistki (z tłumaczeniem z języka angielskiego) terapeutki, doradczynie oraz kobiety, które podzielą się swoimi doświadczeniami i jak sobie z nimi poradziły.
- warsztaty taneczno-ruchowe
- uroczysta kolacja
- czas na indywidualne rozmowy.

UWAGA! Ograniczona liczba miejsc!

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (imię, nazwisko, miejscowość wraz z krótką informacją, dlaczego chcesz być na tej konferencji).

Koszt: 50 zł - w tym nocleg i wyżywienie w Ośrodku Konferencyjnym w Warszawie-Radości.
Wpłaty prosimy przesyłać na numer konta: 55 1050 1054 1000 0023 1749 6954


Więcej w tej kategorii: « Projekt Kościół - ciąg dalszy