Uwaga To tymczasowa wersja strony Baptysci.PL. Wkrótce premiera serwisu w pełnej odsłonie. Przepraszamy za niedogodności.

Konferencja pt. "Kościół a służba osobom niepełnosprawnym"

Mówcy konferencyjni:

Henryk Kufeld

Od 1991r. jest pastorem zborów baptystycznych. Ojciec dorosłej córki z zespołem Downa. Od kilkunastu lat wraz z żoną Marylą prowadzą służbę o charakterze duszpasterskim dla rodzin z niepełnosprawnymi intelektualnie dziećmi poprzez obozy wakacyjne i cykliczne spotkania. Prezes Stowarzyszenia Chrześcijańskich Rodzin Osób Niepełnosprawnych „SChRON”.

Anna Zamkowska, prof. Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Zaczynała swoja karierę jako nauczyciel szkoły specjalnej dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Od  1993 roku nauczyciel akademicki w Wydziale Filologiczno-Pedagogicznym Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu, kierownik Katedry Pedagogiki i Psychologii. Prowadzi zajęcia biblijne na obozach dla dzieci niepełnosprawnych intelektualnie i szkolenia dla osób pracujących z nimi. Autor 3 książek i ponad 90 artykułów naukowych. Zainteresowania naukowe: wsparcie edukacyjne uczniów ze specjalnymi potrzebami w różnych formach kształcenia, kultura szkoły włączającej uczniów niepełnosprawnych, sieć wsparcia rodziny z dzieckiem niepełnosprawnym. V-ce prezes Stowarzyszenia SChRON.

Mgr Elżbieta Baum- oligofrenopedagog, nauczyciel OREW w Cieszynie.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Chrześcijańskich Rodzin Osób Niepełnosprawnych „SChRON”, Kościół Zielonoświątkowy Zbór „Elim” w Cieszynie

Miejsce: Kościół Zielonoświątkowy, Zbór „Elim”, ul. Bożnicza 5, Cieszyn

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
oraz telefonicznie: Justyna Wałach tel. 509 730 054

Formularz zgłoszeniowy: POBIERZ

Program konferencji: POBIERZ