Witamy na stronie | Przyjdź Królestwo Twoje w nas i przez nas

 • image

  Baptystyczna Akcja Charytatywna

  Baptystyczna Akcja Charytatywna kontynuuje pond 100-letnią tradycję działań opiekuńczych i społecznych naszego Kościoła. Zapraszamy do zapoznania się z jej projektami i planami!

  Zobacz więcej
 • image

  Baza dobrego nauczania

  Serdecznie zapraszamy do naszego nowego działu z kazaniami i wykładami. Co tydzień znajdziecie tam nowe nagrania.

  Wejdź
 • image

Reprezentuję ogólnoświatową rodzinę Baptystów liczącą ponad 100 milionów ludzi w 117 krajach, w tym 80 pełnych życia kościołów w Polsce, i zapewniam o gorących modlitwach zanoszonych za pogrążone w żałobie rodziny, które utraciły ukochanych najbliższych. Trwamy solidarnie z Polską w żalu i smutku w czasie tygodnia żałoby narodowej.
 
Szanuję pamięć Waszego umiłowanego Prezydenta Lecha Kaczyńskiego i jego żony Marii, oraz wszystkich wybitnych przywódców, którzy utracili swe życie w tej strasznej tragedii. Treścią mojej modlitwy za Waszą umiłowaną Polskę jest to, aby poprzez Wasz wspólny żal i smutek ludzie jeszcze bardziej złączyli się w jedności i celu.  Bardzo ciepło wspominam wizyty złożone w Polsce i mam świadomość głębi i witalności tradycji chrześcijańskej w Waszym kraju. Modlę się, aby Wielkanocne przesłanie o Zmartywchwstaniu naszego Pana i Zbawiciela przyniosło nadzieję i uzdrowienie złamanym sercom wszystkich, którzy się smucą.

Zapewniam Pana o modlitwie o Pana przywództwo w tym krytycznym momencie życia Waszego narodu.

Z wielkim smutkiem w sercu
 
David Coffey
Prezydent Światowego Związku Baptystów
 

 • Służba Kobiet

  „Bycie kobietą nie czyni ze mnie chrześcijanki innego rodzaju, lecz bycie chrześcijanką czyni ze mnie inny rodzaj kobiety.” - E. Elliot. Już wkrótce zapraszamy do sekcji poświęconej Służbie Kobiet w naszym Kościele.

  Zapraszamy wkrótce

 • Służba Katechetyczna,
  Duszpasterstwo Młodzieży

  Młode pokolenie jest ważną częścią naszego Kościoła. Chcemy podkreślać rolę Boga w ich życiu i przybliżać je do Chrystusa od najmłodszych lat.

  Zapraszamy wkrótce

 • Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne

  Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie (WBST) jest wyższą uczelnią naszego Kościoła, stawiającą sobie za cel wszechstronne przygotowanie wyznawców Jezusa Chrystusa do służby chrześcijańskiej.

  Zobacz więcej

 • Wydawnictwo "Słowo Prawdy"

  Wydawnictwo "Słowo Prawdy" istnieje na rynku od 1925 roku i nieprzerwanie publikuje miesięcznik pod tą samą nazwą oraz książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, a także rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie.

  Zobacz więcej

115

Kościół Chrześcijan Baptystów to ponad 115 wspólnot w całym kraju. Dołącz do nas!


Chrystus
Biblia
Nowe życie

O co chodzi baptystom?

Poznaj siedem wartości, którymi się kierujemy.
Więcej

Kim jesteśmy

Poznaj bliżej nasz Kościół
Wkrótce

Nasza historia

Sprawdź skąd pochodzimy i jaka jest nasza historia w Polsce i na świecie.
Sprawdź