Witamy na stronie | Przyjdź Królestwo Twoje w nas i przez nas

 • image

  Baptystyczna Akcja Charytatywna

  Baptystyczna Akcja Charytatywna kontynuuje pond 100-letnią tradycję działań opiekuńczych i społecznych naszego Kościoła. Zapraszamy do zapoznania się z jej projektami i planami!

  Zobacz więcej
 • image

  Baza dobrego nauczania

  Serdecznie zapraszamy do naszego nowego działu z kazaniami i wykładami. Co tydzień znajdziecie tam nowe nagrania.

  Wejdź
 • image

Wiadomość o katastrofie samolotu pod Smoleńskiem, w której utracił życie Wasz Prezydent, jego małżonka, wielu członków parlamentu i innych ważnych osób, odebraliśmy z szokiem i smutkiem. Wyrażamy nasze najgłębsze współczucie rodzinom, które utraciły swych bliskich. Wiemy, że jest to ogromna tragedia dla narodu polskiego, i razem z Wami pogrążeni jesteśmy w żałobie z powodu utraty tak wielu wyjątkowych przywódców.

Jesteśmy wdzięczni, że Wasz naród jest tak mocno zakorzeniony w wierze chrześcijańskiej, a wszyscy chrześcijanie niespełna tydzień temu obchodzili święta Wielkanocy, którym towarzyszy przesłanie o Bogu wzbudzającym do życia z martwych, w celu pokonania mroków śmierci. Ku tej wierze, płynącej z wydarzeń Wielkanocy, zwracamy się, by w obliczu tak wielkiej tragedii i straty znaleźć pocieszenie i nadzieję. Proszę przyjąć zapewnienie o tym, że Baptyści w Europie będą trwali w modlitwach, aby Bóg któremu ufamy, był w tym czasie blisko Polski i jej mieszkańców.

Jednocześnie modlimy się osobiście za Pana jako Premiera, na którym w obecnym czasie spoczywa tak wielka odpowiedzialność jako przywódcy. Niech Bóg obdarowuje Pana mądrością i siłą we wszystkich poczynaniach.

Z życzeniami łaski i pokoju,


Anthony Peck
Generalny Sekretarz
Europejskiej Federacji Baptystów

Europejska Federacja Baptystów
Nad Habrovku 3, Jeneralka, CZ-16400. Praha 6, Republika Czeska
Tel: +420 296 392 250 Fax: +420 296 392 254 Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiadomości: www.ebf.org

 • Służba Kobiet

  „Bycie kobietą nie czyni ze mnie chrześcijanki innego rodzaju, lecz bycie chrześcijanką czyni ze mnie inny rodzaj kobiety.” - E. Elliot. Już wkrótce zapraszamy do sekcji poświęconej Służbie Kobiet w naszym Kościele.

  Zapraszamy wkrótce

 • Służba Katechetyczna,
  Duszpasterstwo Młodzieży

  Młode pokolenie jest ważną częścią naszego Kościoła. Chcemy podkreślać rolę Boga w ich życiu i przybliżać je do Chrystusa od najmłodszych lat.

  Zapraszamy wkrótce

 • Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne

  Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie (WBST) jest wyższą uczelnią naszego Kościoła, stawiającą sobie za cel wszechstronne przygotowanie wyznawców Jezusa Chrystusa do służby chrześcijańskiej.

  Zobacz więcej

 • Wydawnictwo "Słowo Prawdy"

  Wydawnictwo "Słowo Prawdy" istnieje na rynku od 1925 roku i nieprzerwanie publikuje miesięcznik pod tą samą nazwą oraz książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, a także rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie.

  Zobacz więcej

115

Kościół Chrześcijan Baptystów to ponad 115 wspólnot w całym kraju. Dołącz do nas!


Chrystus
Biblia
Nowe życie

O co chodzi baptystom?

Poznaj siedem wartości, którymi się kierujemy.
Więcej

Kim jesteśmy

Poznaj bliżej nasz Kościół
Wkrótce

Nasza historia

Sprawdź skąd pochodzimy i jaka jest nasza historia w Polsce i na świecie.
Sprawdź