Witamy na stronie | Przyjdź Królestwo Twoje w nas i przez nas

 • image

  Baptystyczna Akcja Charytatywna

  Baptystyczna Akcja Charytatywna kontynuuje pond 100-letnią tradycję działań opiekuńczych i społecznych naszego Kościoła. Zapraszamy do zapoznania się z jej projektami i planami!

  Zobacz więcej
 • image

  Baza dobrego nauczania

  Serdecznie zapraszamy do naszego nowego działu z kazaniami i wykładami. Co tydzień znajdziecie tam nowe nagrania.

  Wejdź
 • image

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/users/baptysci/public_html/images/nowa_strona.

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/nowa_strona

Wczoraj w Kancelarii spędziliśmy kilka godzin nad szkicowaniem struktury i wymogów dla nowej wersji oficjalnej strony Kościoła. Prace wstępne trwają już 2 tygodnie czyli od momentu, kiedy Rada Kościoła zatwierdziła konieczność zmiany dotychczasowej strony.

Aktualnie działający serwis Kościoła ma już ponad 10 lat. Przez ten czas zamieszczonych zostało ponad 2800 wpisów, z czego ponad 2500 nadal dostępnych jest on-line. Niestety tak duży serwis, prowadzony w ciągu tej dekady przez kilkunastu administratorów i redaktorów odstaje już od wymogów współczesności zarówno pod względem technicznym, jak i bezpieczeństwa czy możliwości wyświetlania na urządzeniach mobilnych (tablety, smartfony). Tymczasem 36% odwiedzających stronę korzysta z urządzeń mobilnych i ta tendencja wydaje się być zwyżkowa.

W modernizację serwisu zaangażowanych będzie kilkanaście osób (w tym testerzy, których poprosimy o dokładne sprawdzenie strony na etapie prac końcowych), a efekt pracy tego zespołu będzie można zobaczyć na wiosnę. W międzyczasie będziemy oczywiście informować o postępach w pracy.

{gallery}nowa_strona{/gallery}

 • Służba Kobiet

  „Bycie kobietą nie czyni ze mnie chrześcijanki innego rodzaju, lecz bycie chrześcijanką czyni ze mnie inny rodzaj kobiety.” - E. Elliot. Już wkrótce zapraszamy do sekcji poświęconej Służbie Kobiet w naszym Kościele.

  Zapraszamy wkrótce

 • Służba Katechetyczna,
  Duszpasterstwo Młodzieży

  Młode pokolenie jest ważną częścią naszego Kościoła. Chcemy podkreślać rolę Boga w ich życiu i przybliżać je do Chrystusa od najmłodszych lat.

  Zapraszamy wkrótce

 • Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne

  Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie (WBST) jest wyższą uczelnią naszego Kościoła, stawiającą sobie za cel wszechstronne przygotowanie wyznawców Jezusa Chrystusa do służby chrześcijańskiej.

  Zobacz więcej

 • Wydawnictwo "Słowo Prawdy"

  Wydawnictwo "Słowo Prawdy" istnieje na rynku od 1925 roku i nieprzerwanie publikuje miesięcznik pod tą samą nazwą oraz książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, a także rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie.

  Zobacz więcej

110

Kościół Chrześcijan Baptystów to ponad 110 wspólnot w całym kraju. Dołącz do nas!


Chrystus
Biblia
Nowe życie

O co chodzi baptystom?

Poznaj siedem wartości, którymi się kierujemy.
Więcej

Kim jesteśmy

Poznaj bliżej nasz Kościół
Wkrótce

Nasza historia

Sprawdź skąd pochodzimy i jaka jest nasza historia w Polsce i na świecie.
Sprawdź