Witamy na stronie | Przyjdź Królestwo Twoje w nas i przez nas

 • image

  Ojcostwo - misja życia

  Wraca Projekt Kościół! Pierwsza z planowanych konferencji to "Ojcostwo - misja życia", która odbędzie się w Radości już 26-27 stycznia 2018. Mówcą będzie Oleksandr Marczenko.

  Zobacz więcej

W najbliższy piątek w naszym Ośrodku w Radości odbędzie się rosyjskojęzyczna konferencja młodzieżowa. Nasi młodzi bracia i siostry z krajów rosyjskojęzycznych skupią się na trzech tematach. Będą to rozważania o tym jak zachować czystość daleko od domu, o sercu lidera w Kościele oraz na wybieraniu Boga w każdej sferze życia.

Trzech mówców - Maksym Sliazin, Władimir Kondor i Siergiej Morochowski - poprowadzi młodych uczestników w rozważaniach. Oddajmy naszemu Bogu młodych uczestników tej konferencji i prośmy Ducha Świętego o szczególne prowadzenie zarówno mówców, jak i uczestników.

Więcej informacji można znaleźć na stronie Zboru Rosyjskojęzycznego w Warszawie www.baptist.pl

 • Służba Kobiet

  „Bycie kobietą nie czyni ze mnie chrześcijanki innego rodzaju, lecz bycie chrześcijanką czyni ze mnie inny rodzaj kobiety.” - E. Elliot. Już wkrótce zapraszamy do sekcji poświęconej Służbie Kobiet w naszym Kościele.

  Zapraszamy wkrótce

 • Służba Katechetyczna,
  Duszpasterstwo Młodzieży

  Młode pokolenie jest ważną częścią naszego Kościoła. Chcemy podkreślać rolę Boga w ich życiu i przybliżać je do Chrystusa od najmłodszych lat.

  Zapraszamy wkrótce

 • Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne

  Wyższe Baptystyczne Seminarium Teologiczne w Warszawie (WBST) jest wyższą uczelnią naszego Kościoła, stawiającą sobie za cel wszechstronne przygotowanie wyznawców Jezusa Chrystusa do służby chrześcijańskiej.

  Zobacz więcej

 • Wydawnictwo "Słowo Prawdy"

  Wydawnictwo "Słowo Prawdy" istnieje na rynku od 1925 roku i nieprzerwanie publikuje miesięcznik pod tą samą nazwą oraz książki, których celem jest lepsze poznanie Boga, zrozumienie Jego istoty, a także rozwijanie się w swej wierze i ciągłe doskonalenie.

  Zobacz więcej

110

Kościół Chrześcijan Baptystów to ponad 110 wspólnot w całym kraju. Dołącz do nas!


Chrystus
Biblia
Nowe życie

O co chodzi baptystom?

Poznaj siedem wartości, którymi się kierujemy.
Więcej

Kim jesteśmy

Poznaj bliżej nasz Kościół
Wkrótce

Nasza historia

Sprawdź skąd pochodzimy i jaka jest nasza historia w Polsce i na świecie.
Sprawdź